Kołki ramowe RawlPlug R-FF1-N-08L100 (50 szt.)
R-FF1-N-08L100
Brutto
Kołki ramowe RawlPlug R-FF1-N-08L100 to kołki 8x100 mm z wkrętem i łbem stożkowym do podłoży z grupy A-D. Wykonane z nylonu, a wysoka jakość potwierdzona certyfikatem ETA.
Kołki ramowe RawlPlug R-FF1-N-08L100 (50 szt.) 4.49 1 5 74
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 4.49 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 74
Opis
ZASTOSOWANIE:
• A: betonu: spękany i niespękany ≥ C12/15
• B: cegły pełnej: ceramicznej i silikatowej
• C: cegły otworowej: ceramicznej i silikatowej
• D: bloczków otworowych z betonu lekkiego i betonu komórkowego.
Przykładowe zastosowania:
• fasady (montaż elementów konstrukcyjnych wykonanych z metalu lub drewna),
• ramy drzwi i okien,
• drzwi garażowe,
• bramy, w tym bramy przemysłowe.
DANE TECHNICZNE:
Kołki ramowe RawlPlug R-FF1-N-10L80 mają następujące parametry:
• kołek:
- średnica: 7,8 mm
- długość: 100 mm
• wkręt:
- średnica: 5,8 mm
- długość: 107 mm