Kołki ramowe RawlPlug R-FF1-N-10K300 (10 szt.)
R-FF1-N-10K300
Brutto
Kołki ramowe RawlPlug R-FF1-N-10K300 to kołki 10x300 mm z kołnierzem, wkrętem i łbem heksagonalnym do podłoży z grupy A-D.  Wykonane z nylonu, a wysoka jakość potwierdzona certyfikatem ETA.
Kołki ramowe RawlPlug R-FF1-N-10K300 (10 szt.) 4.55 1 5 38
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 4.55 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 38
Opis
ZASTOSOWANIE:
  • A: betonu: spękany i niespękany ≥ C12/15,
  • B: cegły pełnej: ceramicznej i silikatowej,
  • C: cegły otworowej: ceramicznej i silikatowej,
  • D: bloczków otworowych z betonu lekkiego i betonu komórkowego.
DANE TECHNICZNE:
Kołki ramowe RawlPlug R-FF1-N-10K300 mają następujące parametry:
  • Kołek: średnica: 9,8 mm; długość: 300 mm,
  • Wkręt: średnica: 7 mm; długość: 309 mm,
  • Średnica otworu: 10 mm,
  • Mocowanie: klucz heksagonalny - rozmiar 13 mm,