Kołki ramowe RawlPlug R-FFS-N-10K120 (25 szt.)
Kołki RawlPlug R-FFS-N-10K120 (25 szt.)
R-FFS-N-10K120
Brutto
Kołki RawlPlug R-FFS-N-10K120 to kołki ramowe fi 10 mm z wkrętem 7x129 mm z łbem heksagonalnym z kołnierzem do podłoży z grupy A-D. Wysoka jakość potwierdzona certyfikatem ETA.
Kołki RawlPlug R-FFS-N-10K120 (25 szt.) 4.46 1 5 70
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 4.46 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 70
Opis
ZASTOSOWANIE:
Kołki ramowe RawlPlug R-FFS-N-10K120 są do podłoży z grup:
• A: betonu: spękany i niespękany ≥ C12/15
• B: cegły pełnej: ceramicznej i silikatowej
• C: cegły otworowej: ceramicznej i silikatowej
• D: bloczków otworowych z betonu lekkiego i betonu komórkowego.
ZALECENIA MONTAŻOWE:
Zalecenia montażowe dla kołków R-FFS-N-10K120:
Minimalna głębokość zakotwienia ETA (nowy budynek), dla podłoża z grupy:
- A-B: 40 mm
- C-D: 50 mm.
Zalecana grubość elementu mocowanego przy tej długości kołka dla grup: A-B wynosi 80 mm, a dla grup C-D to 70 mm.
DANE TECHNICZNE:
Kołki ramowe RawlPlug R-FFS-N-10K120 mają następujące parametry:
• kołek:
- średnica: 10 mm
- długość: 120 mm
• wkręt:
- średnica: 7 mm
- długość: 129 mm
- łeb: heksagonalny z kołnierzem
• średnica wiercenia: 10 mm
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE:
• szybki montaż dzięki dwóm zredukowanym głębokościom kotwienia: 40 mm w betonie i cegle pełnej (kategorie A i B*) oraz 50 mm w podłożach z pustkami oraz gazobetonie (kategorie C i D)
• wysoka wytrzymałość na ścinanie dzięki zastosowaniu stali klasy 6.8
• możliwość instalacji w gazobetonie przy użyciu pobijaka
• dostępne długości: 50 - 120 mm