Kołki ramowe RawlPlug R-FFS-N-10K060 (50 szt.)
R-FFS-N-10K060
Brutto
Kołki RawlPlug R-FFS-N-10K060 to kołki ramowe fi 10 mm z wkrętem 7x69 mm z łbem heksagonalnym z kołnierzem do podłoży z grupy A-D. Wysoka jakość potwierdzona certyfikatem ETA.
Kołki ramowe RawlPlug R-FFS-N-10K060 (50 szt.) 4.5 1 5 74
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 4.5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 74
Opis
ZASTOSOWANIE:
Kołki ramowe RawlPlug R-FFS-N-10K060 są do podłoży z grup:
  • A: betonu: spękany i niespękany ≥ C12/15,
  • B: cegły pełnej: ceramicznej i silikatowej,
  • C: cegły otworowej: ceramicznej i silikatowej,
  • D: bloczków otworowych z betonu lekkiego i betonu komórkowego.
ZALECENIA MONTAŻOWE:
Zalecenia montażowe dla kołków R-FFS-N-10K060:
Minimalna głębokość zakotwienia ETA (nowy budynek), dla podłoża z grupy:
  • A-B: 40 mm
  • C-D: 50 mm.
Zalecana grubość elementu mocowanego przy tej długości kołka dla grup: A-B wynosi 20 mm, a dla grup C-D to 10 mm.
DANE TECHNICZNE:
Kołki ramowe RawlPlug R-FFS-N-10K060 mają następujące parametry:
  • Kołek: średnica: 10 mm, długość: 60 mm,
  • Wkręt: średnica: 7 mm, długość: 69 mm,
  • Łeb: heksagonalny z kołnierzem,
  • Średnica wiercenia: 10 mm.
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE:
  • Szybki montaż dzięki dwóm zredukowanym głębokościom kotwienia: 40 mm w betonie i cegle pełnej (kategorie A i B*) oraz 50 mm w podłożach z pustkami oraz gazobetonie (kategorie C i D),
  • Wysoka wytrzymałość na ścinanie dzięki zastosowaniu stali klasy 6.8,
  • Możliwość instalacji w gazobetonie przy użyciu pobijaka,
  • Dostępne długości: 50 - 120 mm.