Kołki ramowe RawlPlug R-FFS-N-10K050 (50 szt.).
R-FFS-N-10K050
Brutto
Kołki RawlPlug R-FFS-N-10K050 to kołki ramowe fi 10 mm z wkrętem 7x59 mm z łbem heksagonalnym z kołnierzem do podłoży z grupy A-D. Wysoka jakość potwierdzona certyfikatem ETA.
Kołki ramowe RawlPlug R-FFS-N-10K050 (50 szt.) 4.47 1 5 73
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 4.47 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 73
Opis
ZASTOSOWANIE:
Kołki ramowe RawlPlug R-FFS-N-10K050 są do podłoży z grup:
• A: betonu: spękany i niespękany ≥ C12/15
• B: cegły pełnej: ceramicznej i silikatowej
• C: cegły otworowej: ceramicznej i silikatowej
• D: bloczków otworowych z betonu lekkiego i betonu komórkowego.
ZALECENIA MONTAŻOWE:
Zalecenia montażowe dla kołków R-FFS-N-10K050:
Minimalna głębokość zakotwienia ETA (nowy budynek), dla podłoża z grupy:
- A-B: 40 mm
- C-D: 50 mm.
Zalecana grubość elementu mocowanego przy tej długości kołka dla grup: A-B wynosi 10 mm. Kołki w tej długości nie są przeznaczone do podłoży z grup C-D.
DANE TECHNICZNE:
Kołki ramowe RawlPlug R-FFS-N-10K050 mają następujące parametry:
• kołek:
- średnica: 10 mm
- długość: 50 mm
• wkręt:
- średnica: 7 mm
- długość: 59 mm
- łeb: heksagonalny z kołnierzem
• średnica wiercenia: 10 mm
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE:
• szybki montaż dzięki dwóm zredukowanym głębokościom kotwienia: 40 mm w betonie i cegle pełnej (kategorie A i B*) oraz 50 mm w podłożach z pustkami oraz gazobetonie (kategorie C i D)
• wysoka wytrzymałość na ścinanie dzięki zastosowaniu stali klasy 6.8
• możliwość instalacji w gazobetonie przy użyciu pobijaka
• dostępne długości: 50 - 120 mm