Kołki ramowe RawlPlug R-FF1-N-10K240 (25 szt.)
R-FF1-N-10K240
Brutto
Kołki ramowe RawlPlug R-FF1-N-10K240 to kołki 10x240 mm z kołnierzem, wkrętem i łbem heksagonalnym do podłoży z grupy A-D.  Wykonane z nylonu, a wysoka jakość potwierdzona certyfikatem ETA.
Kołki ramowe RawlPlug R-FF1-N-10K240 (25 szt.) 4.48 1 5 69
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 4.48 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 69
Opis
ZASTOSOWANIE:
• A: betonu: spękany i niespękany ≥ C12/15
• B: cegły pełnej: ceramicznej i silikatowej
• C: cegły otworowej: ceramicznej i silikatowej
• D: bloczków otworowych z betonu lekkiego i betonu komórkowego.
DANE TECHNICZNE:
Kołki ramowe RawlPlug R-FF1-N-10K240 mają następujące parametry:
• kołek:
- średnica: 9,8 mm
- długość: 240 mm
• wkręt:
- średnica: 7 mm
- długość: 249 mm
• średnica otworu: 10 mm
• mocowanie: klucz heksagonalny - rozmiar 13 mm.